Стандартні перила з нержавіючої сталі на сходи

Перила Киев, Пеила из нержавейки, Перила цена

Перила з нержавіючої сталі на сходи, стандартні, з круглих труб –
виготовлення + доставка + монтаж “під ключ”

Перила з нержавіючої сталі на сходи, виготовлені з труб різних діаметрів, користуються найбільшою популярністю в наших клієнтів.

Перила з нержавіючої сталі на сходи, Перила ціна Рівне, Ціны на перила

Перше, що приваблює клієнтів, це низька ціна перил та огороджень. Адже ціна на перила профільні (з труб прямокутного чи квадратного поперечного перетину), аналогічної конфігурації вище в 1,5-2 рази.
А по-друге, стандартні перила з труби відмінно поєднуються з будь-яким дизайном, як всередині, так і зовні будівель.
Для стандартних перил з нержавіючої сталі ми використовуємо труби діаметром від 10 до 50 міліметрів з товщиною стінки 1,5-2,0 мм, виготовлені з нержавіючої сталі марки AISI-304. Вона (нержавіюча сталь марки AISI-304) відмінно витримує механічні навантаження і не піддається корозії під час впливу агресивного середовища. Фактично, мають необмежений термін експлуатації. Такі конструкції використовуються в побутових, промислових, торгових, розважальних та інших будівлях і спорудах.

ЦІНИ НА ПЕРИЛА

З’єднання елементів огороджувальних конструкцій проводиться за допомогою аргонного (аргонодугового) зварювання з електродом, що не плавиться. Потім місце зварювання акуратно зачищається, а вся поверхня виробу ретельно полірується. В результаті проведених робіт ми отримуємо перила, огородження, поручні з нержавіючої сталі вищої якості, які не поступаються кращим європейським стандартам.

 

цена перил, купить перла, перила из нержавейки

Рис. 1

Перила з нержавіючої сталі на сходи, перила ціна, купити перила

Рис. 2

Довідка, професійна консультація, ціни на перила, огородження, поручні з нержавійки:

перила из нержавейки +38 (098) 930-35-14
+38 (098) 930-35-14

Перила з нержавіючої сталі складаються з телескопічних стійок (Ø30мм, Ø32мм, Ø38мм), у нижній частині яких розташовані декоративні чашки по одній, при вертикальному (прямому) кріпленні (рис. 1), або по дві, при бічному кріпленні (рис. 2).
Наповнення стандартних перил складається з трьох ригелів (Ø12мм, Ø16мм). Але їх кількість може бути скоригована замовником (у більшості випадків 3, 4 або 5), залежно від умов застосування захисних конструкцій. Схема проста – чим більше наповнень, тим безпечніші огородження та перила для сходів, балкона, лоджії, тераси, пандуса тощо.

Перила з нержавіючої сталі на сходи, Ціни на перила, Перила Житомир

Рис. 3

Перила з нержавіючої сталі на сходи, Виготовлення перила, Перила Тернопіль

Рис. 4

Перила з нержавіючої сталі на сходи, Перила ціна Одеса, Купить перила Николаев

При виготовленні поручнів для перил та огорож використовується труба з нержавіючої сталі Ø42мм або Ø50 мм. В місцях кріплення поручня до стіни монтуються декоративні чашки. У більшості випадків виготовлення, для зміцнення та надання стійкості конструкції використовується стійка-поручень. Це той же поручень, що за допомогою відводу переходить у вертикальну стійку прямо (рис. 3), або двох відводів в бік від площини перил (рис. 4). Стійка-поручень, звичайно, додає до вартості перил, у зв’язку зі збільшенням витратних матеріалів і затрат на оплату праці. Стійки-поручні двох варіантів для перил вхідної групи зображені на фото.

Перила з нержавіючої сталі, Перила з нержавійки Львів, Ціна перил Одеса
Перила з нержавіючої сталі на сходи, Бюджетні перила, Перила з нержавійки Тернопіль

Перила з нержавіючої сталі на сходи фото

перила, перила на сходи, маршові


ПЕРИЛА ПОРУЧНІ ОГОРОДЖЕННЯ


 

Перила з нержавіючої сталі на сходи, замовляй в нашому інтернет-магазині>>>

Перила Поручні