Сходи

Сходи з нержавійки й чорного металу, гвинтові сходи, сходи з нержавіючої сталі та дерева, скляні сходи – виготовлення + доставка + монтаж “під ключ”

Якщо у Вашому приміщенні або біля нього потрібно переміщуватись в тривимірному просторі, значить – з цим питанням до нас. Сходи з нержавіючої сталі з дерев’яними, скляними або гранітними сходинками із встановленими на них перилами, поручнями з нержавійки – швидке вирішення цього питання.

сходи, лестница, сходи з нержавійки, лестница из нержавейки

Довідка, професійна консультація, ціни на перила, огородження, поручні з нержавійки:

перила из нержавейки +38 (098) 930-35-14
+38 (098) 930-35-14

Сходи з нержавіючої сталі і скла

В сучасному дизайні часто використовують скляні сходи з сходинками із скла (триплекс) – легкість і прозорість яких надає особливого почуття просторової свободи. Товщина скляної ступені становить не менше 30 мм, що гарантує високу міцність при навантаженнях і ударах. Для безпеки пересування, щоб протистояти ковзанню, скляні ступені піддаються піскоструйній або кислотної обробці, що робить їх поверхню матовою і шорсткою. Додатково, проти ковзання, можна застосовувати спеціальні килимові покриття, вставки з гуми або інші матеріали.

Сходи з дерев’яними сходинками та перилами з нержавіючої сталі

Сходи – це необхідний елемент будівлі, в якій потрібен зв’язок між поверхами. Але, разом з тим, вони будуть служити ще й елементом декору для оселі. Тому дизайн самих сходів має велике значення, а виконані нашими фахівцями сходи з нержавіючої сталі і дерева, безумовно, добавлять тепла й затишоку в будь-яке приміщення. Дерево – сам по собі теплий матеріал, а в поєднанні з нержавейкою, Ви отримуєте дуже практичну, екологічно чисту конструкцію.

Перила Поручні