Перила з нержавійки Біла Церква, гвинтові перила “під ключ”

перила з нержавійки Біла Цеква

Перила з нержавійки Біла Церква, Київська область.
Перила з нержавіючої сталі для гвинтових сходів у м. Біла Церква, виготовлені та встановлені майстрами нашої компанії в одній із установ міста.

Гвинтові перила з нержавійки Біла Церква ⋆ ТОВ НЕРЖ-СТАЛЬ

В питанні пошуку підрядника на виготовлення та монтаж перил на сходи найкращий варіант – це замовити дані конструкції в нашій компанії. Ми вже давно користуємося заслуженим авторитетом на ринку виробництва та монтажу огороджувальних конструкцій з нержавіючої сталі.

 

Перила из нержавейки Бела Церковь, Перила з нержавійки Біла Церква

Ми підбираємо оптимальні рішення для виготовленн та монтажу огороджень заданого об`єкту та подаємо на вибір клієнту найкращі варіанти. Про якість та надійність нашої продукції без слів говорить довіра багатьох наших постійних клієнтів у Києві та області. Не виключення й місто Біла Церква, де встановлені радіусні перила на гвинтові сходи, що ведуть на другий поверх будівлі.

ЦІНИ НА ПЕРИЛА

Дані огородження сходів складаються з телескопічних стійок Ø32 мм, телескоп Ø12мм, наповнень перил – 3 ригелі Ø16 мм, та поручень з нержавіючої сталі Ø50 мм. На стійках поручнів встановлені декоративні чашки Ø65 мм. Усі деталі сходових огороджень з’єднані за допомогою аргонодугового зварювання та надійно укріплені на сходинках і на сходових майданчиках. Поверхня перил полірована до блиску, який радує око та надає особливий стильний ефект приміщенню.

 

Довідка, професійна консультація, ціни на перила, огородження, поручні з нержавійки:

перила из нержавейки +38 (098) 930-35-14
+38 (098) 930-35-14

Перила в Білій церкві, ресторан “Cristall” від ТОВ НЕРЖ-СТАЛЬ

перила, поручні, огородження для сходів, балкона, лоджії, тераси, пандуса

перила, Сходи з нержавіючої сталі

огордження нержавійка скло, перила на кришу, нержавейка скло цена

перилаНаші перила з нержавійки
в Білій Церкві, більше >>>

 

Перила Поручні