Перила з нержавійки

Перила з нержавійки (нержавіючої сталі), перила на сходи, пандуси, балкони, лоджії, тераси. Виготовлення, доставка, монтаж “під ключ” за ціною виробника.

Перила з нержавійки – від виробництва до монтажу. Основний профіль нашої компанії – виготовлення та монтаж огороджувальних конструкцій з нержавіючої сталі.

 

Перила з нержавійки, перила Київ, купити перила Київ, перила ціна

Це – перила будь-яких форм і комбінацій, поручні на сходи, для пандуса, спеціальні поручні й опори, огородження з нержавіючої сталі для балкона, лоджії, тераси.
З 2006 року ми придбали величезний досвід в цій сфері діяльності, і маємо велику клієнтську базу як в Україні, так і за її межами. Тисячі кілометрів нержавіючих труб різного діаметру були перетворені нашими фахівцями в блискучі дизайнерські огородження, елітні перила з нержавійки, стандартні бюджетні огороджувальні конструкції. Свою продукцію ми встановлюємо на промислових і адміністративних об’єктах, в торгових і санаторно-курортних центрах, в приватних будинках і будівлях як всередині, так і зовні споруд.

 

Перила на сходи, зовнішні перила, перила з нержавійки

Перила на сходи, зовнішні перила, перила з нержавійки

Для замовлення перил досить зв’язатися з нашими менеджерами по телефону, або відправити фото об’єкта з розмірами, креслення в довільній формі по Viber, чи e-mail: nerzh-steel@ukr.net.
Наші фахівці уважно вивчать заявку і з професійної точки зору підберуть варіант дизайну, обговорять з Вами витратні матеріали та вартість робіт.
Мінімальна ціна перил становить 2530 грн за погонний метр.


ЦІНИ НА ПЕРИЛА


Перила з нержавійки – галерея

Довідка, професійна консультація, ціни на перила, огородження, поручні з нержавійки:

перила из нержавейки +38 (098) 930-35-14
+38 (098) 930-35-14


ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ


Ми виготовляємо перила як з нержавіючої сталі, так і в комбінаціях: нержавійка + дерево, нержавійка + скло, нержавійка + дерево + скло.

Перила на сходи з нержавіючої сталі і комбіновані перила – нержавіюча сталь + дерево, нержавіюча сталь + скло, нержавіюча сталь + дерево + скло

перила з нержавійки,перила нж дерева, перила ціна Рівне, купити перила Біла Церква, перила на сходи

Перила з нержавіючої сталі в поєднанні з деревом створять тепло і затишок в приміщенні, а перила зі склом добавлять в атмосферу приміщення елегантність і вишуканість.

 


Перила з нержавіючої сталі для вхідної групи (зовнішні)

перила з нержавійки, перила з нержавійки, перила ціна Луцьк, купити перила Рівне, перила на сходи

В кожне приміщення, будинок є, як мінімум, одні вхідні двері зі сходами, так звана – вхідна група. Щоб надати цій вхідній групі, а разом з тим і фасаду споруди, престижний та елегантний вигляд – досить встановити на сходи наші перила. Виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі марки AISI-304L, вони назавжди позбавлять від турбот про зовнішній вигляд будівлі.


ЗАМОВИТИ

перила та огородження з нержавійки в нашому інтернет-магазині


Гвинтові, радіусні перила на сходи.

гвинтові перила, перила ціна, купиті перила

В широкому асортименті нержавіючі перила для гвинтових сходів. Оскільки в нас є добре розвинена система проектування, ми зможемо допомогти з дизайном гвинтових сходів саме для вашого інтер’єру і перетворити його в реальність.


Ажурні перила, під ковку, декоративні, дизайнерські перила

ЦІНИ НА ПЕРИЛА

Перила Поручні