Столи, стільці, вішалки, полиці, шафи, тумбочки – меблі з нержавійки

ТОВ НЕРЖ-СТАЛЬ пропонує меблі з нержавіючої сталі – столи, стільці та стільці, полиці, вішалки та інші вироби та комплектуючі для меблів

меблі з нержавійки, тумба з нержавійки, шафа з нержсталі
меблі з нержавійки, тумба з нержавійки, шафа з нержсталі
питний фонтанчик, меблі з нержавійки, тумба з нержавійки, шафа з нержсталі
меблі з нержавійки, тумба з нержавійки, шафа з нержсталі

меблі з нержавійки, мебель из нержавейки, мебель на заказ, изготовление мебели, элементы мебели

Всі меблі з нержавіючої сталі виготовляються виключно на замовлення клієнтів. Розміри та форма конструкцій, дизайн меблів, нестандартні рішення – все це право вибору замовника. Принцип – клієнт завжди правий – правило нашої Компанії.
Оригінальне дизайнерське рішення – прямокутний стіл, каркас якого, також прямокутний, виготовлений із нержавіючої сталі. Каркас складається з чотирьох стійок Ø42 мм і набору труб. Ø20 мм. Всі елементи конструкції каркаса надійно скріплені за допомогою аргонно-дугового зварювання, полірована поверхня або матова. Стільниця може бути встановлена ​​зі скла, граніту, полімеру та інших матеріалів.
Другий варіант того ж столу, але каркас фігурний,меблі з нержавійки, мебель на заказ, изготовление мебели, комплектующие мебели з заокругленими формами, виконаний за тією ж технологією, що і попередній, але без стійок Ø42 мм і виглядає більш елегантно та витончено.
меблі з нержавійки, мебель на заказ, изготовление мебели, комплектующие мебелиКруглий стіл, каркас якого виконаний також із нержавіючої сталі, а саме: стійки – труба Ø20 мм, верхній та нижній майданчики – профіль 40×20 мм. У цьому виконанні підставка столу складається з 12-ти однакових. прямокутних граней. Варіант дизайну не є остаточним і може бути виконаний у будь-якому запропонованому Вами.
Нагадуємо, що представлені на цій сторінці лише наші конструктивні пропозиції меблевих виробів. Вибір дизайну, розмірів, форм та матеріалів – виключно Ваше право.

 

Довідка, професійна консультація, ціна:
 (068)978-92-39 (+Viber),  (073)978-92-39

Дизайнерская мебель из нержавейки – фото

Приклад виготовлення на замовлення – стіл із нержавіючої сталі

Варіанти комплектації

Стіл з нержавіючої сталі, Меблі з нержавіючої сталіи

 

Лава з нержавіючої сталі з отворами – виготовлена ​​на замовлення.

Лава з нержавіючої сталі з отворами

Лавка з нержавійки, меблі, меблі з нержавійкиЛавка з нержавійки, меблі, мебель из нержавейки

Вешалка из нержавейки

Лава з нержавіючої сталі з отворамиЛава з нержавіючої сталі з отворами - виготовлена ​​на замовлення

 

Перила Поручні