Перила з нержавійки Житомир, школа №3

Перила из нержавейки Житомир, Перила цена, Купить перила

Перила з нержавіючої сталі Житомир та область – виготовлення + доставка + монтаж внутрішніх та зовнішніх огороджувальних конструкцій з нержавіючої сталі марки AISI 304 для сходів, сходових маршів, пандусів.

Перила з нержавійки Житомир від ТОВ НЕРЖ-СТАЛЬ ТМ LEKASTEEL

Наша компанія встановила перила з нержавійки в школі №3 м. Житомир. У процесі проведення монтажних робіт були встановлені перила, поручні та огородження з нержавіючої сталі зовнішні – на пандус і вхідні сходи. Також внутрішні – на сходові марші у приміщенні школи та огородження сходових майданчиків.

 

Перила з нержавійки Житомир, Перила Житомир, Перила пандус поручні нержавійка

З метою забезпечення максимальної безпеки для школярів наповнення перил було виготовлено у вигляді вертикальних стійок з профільної труби 15×15 мм, розташованих між ригелями перетином 20×20 мм. Відстань між вертикальними стійками наповнення 10-12 см. Стійки поручнів та огороджень виконані з труб Ø32 мм, а поручні Ø42,4 мм. Висота огороджувальних конструкцій – зовнішні та внутрішні 1,1 м. На всіх зовнішніх поручнях над сходами та пандусом встановлений додатковий поручень Ø42,4 мм, кріплення поручня – гнутий кронштейн.

Всі комплектуючі елементи перил, поручнів та огороджень з’єднані за допомогою аргонодугового зварювання, шви акуратно зачищені, а вся поверхня ретельно полірована.

 

Довідка, професійна консультація, ціни на перила, огородження, поручні з нержавійки:

перила из нержавейки +38 (098) 930-35-14
+38 (098) 930-35-14

Перила з нержавійки Житомир – школа №3,
огродження та поручні з нержавіючої сталі фото:

Переглянь ціни на перила з нержавійки в Житомирі >>>

 

Перила Поручні