Сходинки в басейн

Виготовлення сходів із нержавіючої сталі для басейнів.

Це одне із звичайних занять фахівців нашої компанії, і роблять вони це швидко та якісно. Даний тип сходів виготовляється з високоякісної нержавіючої сталі марки AISI 304, оскільки вони знаходяться в постійному контакті з водою, і піддаються агресивному впливу. Для басейнів, наповнених солоною водою ми використовуємо сталь ще вищої якості – AISI 316. За бажанням, на сходинки наносимо різного роду покриття проти ковзання.

 

Зразки виготовлення

Поручні для сходів, а також огорожі для басейнів з нержавіючої сталі

Все це можете замовити в індивідуальному порядку, виходячи з особливостей конструкції басейну. Ми допоможемо Вам з дизайном та з вибором оптимальної вартості проекту, оскільки на неї впливають такі складові як марка сталі, діаметр труби, кількість сходинок та багато іншого.

 

Аксесуари з нержавіючої сталі для басейнів – стіл, крісло, стільчик, шезлонг

Не забувайте і про це, особливо якщо басейн розташований просто неба. Замовивши їх, Ви назавжди позбавите себе переживань, що у випадок дощу дерев’яна намокне і втратить свій вигляд, що на ній вигорить лак або фарба під впливом сонячних променів. Виготовлені з нержавіючої сталі, такого роду меблі, стійко витримають усі кліматичні та фізичні навантаження.

 

Довідка, професійна консультація, ціни на перила, огородження, поручні з нержавійки:

перила из нержавейки +38 (098) 930-35-14
+38 (098) 930-35-14

Перила Поручні