Перила з нержавійки в Бердичеві – виготовлення, доставка, монтаж “під ключ”

Перила из нержавейки Бердичев, цены на перила цена, перила купить Житомир

Перила з нержавійки Бердичів – виготовлення, доставка, монтаж в найкоротші терміни перил, поручнів, огороджень з нержавіючої сталі для сходів, пандусів. Ціна від виробника + гарантія якості

Перила з нержавійки в Бердичеві від ТОВ “НЕРЖ-СТАЛЬ” TM LEKASTEEL

ТОВ “НЕРЖ-СТАЛЬ” ТМ LEKASТEEL вже багато років займається виготовленням та встановленням різноманітних огороджувальних конструкцій.

На споживчому ринку найпопулярнішим матеріалом для виготовлення даної продукції є нержавіюча сталь. Надійність таких виробів дозволяє проектувати та встановлювати їх у приватних, виробничих, торговельно-розважальних приміщеннях, як усередині так і зовні. Ми гарантуємо найвищу якість за доступною ціною та найкоротші терміни виготовлення та монтажу. Вироби з нержавіючої сталі мають багато переваг, найголовніші серед них – корозійна стійкість, довговічність, невибагливість в обслуговуванні.

Перила з нержавійки Бердичів, перила ціна, купити перила

Ціни на перила в Бердичеві

 

Фахівці нашої компанії встановили поручні та перила з нержавіючої сталі на вхідні сходи та пандус в одному з торгівельних центрів селища Гришківці, Бердичівського району. Для виготовлення цих огороджувальних конструкцій була використана нержавіюча сталь марки AISI 304. Це блиск поверхні, стильність і відмінне протистояння фізичним і механічним навантаженням. Все це є особливостями конструкцій з нержавіючої сталі.

Технічні характеристики перил, встановлених на даному об’єкті:
– матеріал: нержавіюча сталь марки AISI 304
– стійки: Ø32 мм, товщина 2 мм;
– поручні: Ø42 мм, товщина2 мм;
– наповнення: Ø12 мм, товщина 1,5 мм;
Для складання та монтажу даної конструкції застосовувалося аргоно-дугове зварювання з електродом, що плавиться, яке широко застосовується для з’єднання деталей з нержавіючих сталей. Зварювальні шви акуратно зачищені, а вся поверхня конструкції ретельно полірована.

Довідка, професійна консультація, ціни на перила, огородження, поручні з нержавійки:

перила из нержавейки +38 (068) 978-92-39
+38 (068) 978-92-39

 

Перила з нержавійки в селищі Гришківці, Бердичівського району фото

Перила Поручні