Перила в Києві – виготовлення, доставка, монтаж “під ключ”

Перила из нержавейки, Перила цена, Перила з нержавійки Київ

Виготовлення + доставка + монтаж міцних, якісних перил та огороджень з нержавіючої сталі.
Монтаж перил в Києві та області.

Перила в Києві і Києвскій області від ТМ LEKASTEEL

Компанія ТОВ “НЕРЖ-СТАЛЬ” ТМ LEKASTEEL вже тривалий час (з 2006 р.) успішно функціонує на ринку огороджувальних конструкцій з нержавіючої сталі в Києві та Київській області .

Перила в Киеве, Перила в Києві, Перила з нержавійки, Перила из нержавейки
На рахунку нашої компанії більше десятка тисяч об’єктів із встановленими огороджувальними конструкціями в Києві та Київській області. До їх складу входять промислові, державні будівлі та споруди, великі торгівельні та розважальні центри, супермаркети. А ще приватні споруди – житлові будинки, кафе, бари та ресторани. Перила, поручні та огородження з нержавіючої сталі, встановлені на цих об`єктах, створюють приємний естетичний вид споруди як зовні, так і всередині неї.

Також, не варто забувати про експлуатаційні якості вищезгаданих виробів з нержавіючої сталі. Вони, практично, не потребують догляду, оскільки не піддаються корозії, і досить надійно протистоять механічним навантаженням.

Довідка, професійна консультація, ціни на перила, огородження, поручні з нержавійки:

перила из нержавейки +38 (098) 930-35-14
+38 (098) 930-35-14

 

Перила в Києві, Перила ціна Києві, Виготовлення перил Київ

Всередині приміщень ми практикуємо встановлення, так званих, комбінованих перил та огороджень з використанням труб з нержавіючої сталі та дерева, в ролі поручня. Зазвичай діаметр поручня становить 50 мм. Також встановлюємо перила з нержавіючої сталі із стійками, покритими полімером.
Наразі, шаленим попитом користується виготовлення та встановлення скляних перил та огороджень. Саме перила та огородження з нержавіючої сталі та скла надають будові стильного вигляду. В якості наповнення використовується надміцне скло товщиною від 10 мм, калене, триплекс. Поверхня скла – глянець або матова, колір на вибір замовника.


Ціни на перила


Галерея перил та огороджень, виготовлених та встановлених нашими спеціалістами в Києві та Київській області

Ціни на перила в Києві

Перила Поручні