Перила на сходи Київ, Білогородка, нержавіюча сталь, бічне кріплення

Перила из нержавейки, Перила Киев

Перила на сходи Київ та область – поручні, перила, огородження з нержавіючої сталі марки AISI-304 для сходів – виготовлення + доставка + монтаж “під ключ”.
Швидко та якісно

Перила на сходи Київ – с. Білогородка встановлені майстрами нашої компанії мають бічне кріплення. У більшості випадків бічне кріплення застосовують для збільшення ширини сходів. В багатьох житлових будинках, як правило, встановлюють компактні сходи на другий поверх.

 

Перила на сходи Київ, перила з нержсталі, перила ціна

Це пов`язано з економією простору в приміщенні. А поручні, огородження, перила на сходи – елемент обов’язковий. Насамперед – безпека та додаткова точка опори при пересуванні. І, безумовно, елемент архітектури, що надає дизайну приміщення елегантного стилю, особливо, якщо перила на сходи виконані з нержавіючої сталі. А це чистота, блиск та довговічність. Якщо на неширокі сходи встановити перила з прямим кріпленням, стійки кріпляться прямо на сходинки, то ширина сходів зменшується приблизно на 10 см. Тоді як бічне кріплення (стійки кріпляться в торець несущої конструкції сходів) навпаки, збільшує корисний простір сходів.

Саме такі перила з нержавіючої сталі з бічним кріпленням були встановлені нашими фахівцями на сходи в Білогородці Київської області.

 

Довідка, професійна консультація, ціни на перила, огородження, поручні з нержавійки:

перила из нержавейки +38 (098) 930-35-14
+38 (098) 930-35-14

Стандартні перила на сходи, бокове кріплення, фото

Перила Киев нержавейка, перила из нержавейки, цены на перила, Перила на сходи Київ
Перила на сходи, Ціни на перила, Перила з нержавійки, Перила на сходи Київ
Перила ціна Київ, перила з нержавійки ціна
Перила ціна Київ, Купити перила з нержавійки

 

Більше фото: перила з нержавійки на сходи, балкон, терасу, пандус

Перила Поручні