Перила на пандуси, поручні з нержавійки, школа села Радовель, Житомирської області.

Перила на пандус, перила из нержавейки, перила цена

Перила на пандуси, поручні, огородження з нержавіючої сталі марки AISI-304L для вхідних груп – виготовлення + доставка + монтаж в Україні.

Перила на пандуси з нержавіючої сталі, поручні, огородження для пандусів встановили фахівці нашої компанії на вході в будівлю та в приміщенні школи села Радовель Житомирської області. Роботи з монтажу зовнішніх та внутрішніх огороджень з нержавіючої сталі, на прохання замовника, були виконані в стислий термін. Монтаж огороджувальних конструкцій проводився швидко та якісно, ​​що є характерною рисою компанії.

 

Перила на пандуси, нерж перила, перила ціна

Ми завжди працюємо на умовах, вигідних для клієнта.
В результаті вийшли огороджувальні конструкції (перила на пандус та поручні з нержавіючої сталі), що мають такі технічні характеристики:
– матеріал: нержавіюча сталь марки AISI 304L; – поручень: подвійний, труба Ø50 мм; – стійка: труба Ø42 мм; – наповнення: три ригелі, труба Ø16 мм;
– варіант кріплення: верхнє. З’єднання елементів перил виконано за допомогою аргонодугового зварювання, стикувальні шви акуратно зачищені, поверхня перил ретельно полірована.

Довідка, професійна консультація, ціни на перила, огородження, поручні з нержавійки:

перила из нержавейки +38 (098) 930-35-14
+38 (098) 930-35-14

Перила на пандус из нержавейки в школе с. Радовель, Житомирской области фото

Перила на пандуси, Перила Житомир, Перила Ціна Перила з нержавійки, Перила Житомир, Перила Київ Перила из нержавейки, Цена Перила Нержавейка Перила з нержавійки, Ціна Перила Нержавійка

Ціни на перила з нержавійки, поручні, огрородження з нержавіючої сталі:

 

Перила Поручні